DUŻY MOCNY HAMAK OGRODOWY 2-OSOBOWY NA STELAŻU

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 129,00 zł / szt.

WYSOKIEJ JAKOŚCI HAMAK Z GRUBEJ BAWEŁNY z drewnianym stelażem

UWAGA: NIE JEST TO SŁABEJ JAKOŚCI PRODUKT Z CIENKIEGO MATERIAŁU JAKIE W WIĘKSZOŚCI MOŻNA SPOTKAĆ W SPRZEDAŻY. TO BARDZO SOLIDNY HAMAK WYKONANY Z GRUBEJ BAWEŁNY. Z PEWNOŚCIĄ POSŁUŻY DŁUGIE LATA.

Bardzo wytrzymały a przy tym niezwykle przyjemny dzięki 100% bawełnie, z której jest wykonany. Bawełna zapewnia komfort termiczny i pozwala „oddychać” naszej skórze.

Dzięki dużym wymiarom 200x100 cm oraz drewnianemu stelażowi, na którym został rozpięty materiał hamaka, z powodzeniem mieszczą się na nim dwie osoby.

Trudno o wygodniejsze miejsce na krótką drzemkę i popołudniową sjestę. Bawełniany hamak znakomicie nadaje się do tej roli. Sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie lub we wnętrzu.

 

PREZENTUJEMY RZECZYWISTE ZDJĘCIA PRZEDMIOTU!

Liny mocujące wykonane z grubego sznura z plecionymi zdobieniami przy uchu mocującym zapewnią długie i bezproblemowe korzystanie z hamaka.

Pakowany w foliowy worek chroniący hamak przed wilgocią i zabrudzeniami.

Doskonale nadaje się do zawieszenia pomiędzy drzewami oraz do stelaża

Wszystkie oferowane przez nas krzesła i hamaki w kolorze ecru wykonane są z tego samego materiału i doskonale się uzupełniają!

W skład oferty nie wchodzi metalowa rama widoczna na zdjęciach a jedynie sam hamak rozpięty na stelażu (dwie drewniane poprzeczki na końcach materiału)