Silikonowa piłka LACROSSE ROLLER do masażu CROSSFIT MOBILITY czarna

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 17,50 zł / szt. 18,90 zł / szt.

Silikonowa piłka LACROSSE ROLLER do masażu CROSSFIT MOBILITY

Piłka LACROSSE sprawdzi się nie tylko w kwestii masażu, ale także w przypadku niewielki dolegliwości szyi, pleców, klatki piersiowej, ramion itp. Powoduje ulgę przy drobnych bólach mięśniowych poprzez ucisk na poszczególne partie ciała. Piłka często stosowana jest w Crossficie czy na siłowni.

Jest to wspaniałe urządzenie na rozbicie węzłów mięśniowych i trudno dostępnych punków spustowych. Nasz produkt prowadzi do rozluźnienia napiętych mięśni po ciężkim treningu górnej części ciała oraz pośladków i łydek po wyczerpującym biegu.

Do wyboru jeden z trzech kolorów:

  1. pomarańczowy / orange
  2. zielony / green
  3. czarny / black

UWAGA! Prosimy o zamieszczenie informacji na temat wyboru koloru piłki jeedynie w formularzu posprzedażowym. Informacje przekazywane w inny sposób mogą nie zostać uwzględnione. W przypadku braku informacji odnośnie rodzaju taśmy będą one wysyłane losowo.

Jak stosować?

Piłką należy uciskać wybrane punkty na ciele za pomocą podłogi, ściany czy jakiejkolwiek innej twardej powierzchni, aby ustabilizować ruch piłki. Piłka do masażu jest produktem, który pomaga zlikwidować drobny ból mięśniowy poprzez ucisk na poszczególne partie ciała.

Ćwiczenia na tych produktach zwiększają gibkość i mobilność naszego organizmu, poprawiają wydajność i jego regenerację oraz działa pozytywnie na krążenie krwi. Piłeczka służy idealnie do masażu wszystkich partii ciała, co pozwala ulżyć spiętym mięśniom.