PODUSZKA ORTOPEDYCZNA KORYGUJĄCA niemowląt dzieci

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 33,32 zł / szt. 35,99 zł / szt.

Wysokiej jakości profilowana poduszka ortopedyczna dla niemowląt, dzieci

GRATIS DODATKOWA BAWEŁNIANA POSZEWKA NA ZAMEK!

Kupując poduszkę od nas nie musisz się już martwić o to, że podczas prania poszewki nie będzie można korzystać z poduszki. Główka dziecięca często się poci, wówczas niezastąpiona staje się dodatkowa poszewka, którą możemy w każdej chwili zmienić aby zapewnić komfort naszym pociechom. Obie poszewki posiadają wszyty zamek błyskawiczny, dzięki czemu bez problemu utrzymasz je w nienagannej czystości.

Poduszka wykonana jest ze specjalnie wyprofilowanej tzw. pianki leniwej z pamięcią kształtu o gęstości 50kg/m3, która dzięki swoim właściwościom dopasowuje się do kształtu główki dziecka.

Wysoka gęstość pianki oraz odpowiednio dobrana miękkość pozwalają na spokojny i komfortowy sen dziecka odciążając mięśnie, tak aby odudziło się ono wypoczęte i zadowolone.

Właściwości produktu:

 1. oferowana poduszka jest produktem medycznym klasy I
 2. wymiary 30x25x5/4cm
 3. jest pomocna w profilaktyce zniekształceń występujących przy plagiocefalii czy brachycefalii
 4. doskonale wspomaga leczenie płaskiej główki niemowlęcia
 5. wykonana z miękkiej pianki z pamięcią kształtu. Poszewka zewnętrzna wykonana z tkaninytypu non-woven przyjemna w dotyku o właściwościach hipoalergicznych.
 6. Specjalne wyprofilowanie zapewnia optymalne ułożenie kręgów szyjnych podczas snu
 7. zastosowana pianka jest hipoalergiczna – zapewniająca zdrowy i spokojny sen
 8. poszewka z tkaniny typu non-woven jest oddychająca oraz komfortowa w użytkowaniu
 9. zamek błyskawiczny pomaga utrzymać produkt w nienagannej czystości, również dzięki dodatkowej GRATISOWEJ poszewce.
 10. każda poduszka zapakowana jest w szczelny worek foliowy, dzięki czemu jest doskonale chroniona przed wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Poduszka Meditrade Baby Pillow to poduszka powstała z myślą o zapobieganiu oraz korygowaniu istniejących zniekształceń głowy u noworodków. Poduszka sprawdzi się najlepiej w pierwszych 6 miesiącach życia dziecka. Natomiast można ją swobodnie stosować do 2 roku życia dziecka.

Poduszka wypełniona jest pianką termoelastyczną VISCO. Ergonomiczny kształt gwarantuje stabilną pozycję spoczynku, zmniejsza obciążenie kręgów szyjnych i chroni przed łagodnymi wibracjami. W zawiązku z terapeutycznymi właściwościami polecana jest przez pediatrów. Meditrade Baby Pillow posiada wypełnienie z certyfikowanych materiałów. Może być używana zarówno w domu jak i w podróży. Poduszka posiada unikalny kształt. Przeznaczona dla dla dzieci już od pierwszych dni życia.